אירועי חברה כפי שלא הכרתם

0
819
קרדיט: kid-attractions.co.il

אחד הדברים החשובים ביותר בהפקת אירועי חברה בטבע זה הלוקיישן, המיקום למעשה שבו מתקיים האירוע, ביער, במדבר, בהרים, או בכל מקום אשר תרצו לקיים בו את האירוע שלכם, לכם אזור שתבחרו יהיה את היתרונות שלו והחסרונות שלנו הן מבחינתכם והן מבחינת האורחים המוזמנים לאירוע. בדבר השני נתמקד בקונספט האירוע, אירוע יוקרתי?, אירוע מסיבתי, אירוע של בר מצווה, הוא סתם מפגש חברתי מגניב, אנחנו בא' עד טף נדאג בשביל שהפקת האירוע החברתי שלכם יכלול את כל מה שאתם צריכים הן מבחינת תפאורה, הן מבחינת סאונד והן מבחינת מיזוג ומיקום, כל מה שתצטרכו אנחנו נלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו.

 

הטבע במלא עוצמתו

אם אתם כמונו חובבי טבע וחובבים של הפקת אירועים בטבע הגעתם למקום הנכון. אחד הדברים הכי מדהימים באירוע בטבע הוא האותנטיות של האירוע, הפסטורליות, והנוף העוצר נשימה, יש משהו בטבע שהוא מרגיע והוא נותן תחושת שלווה פשוט מדהימה. מבחינת ארגון לאירוע כזה חשוב שנתמקד בראשונה בדרכי ההגעה למקום, אחר כך נתחיל בתכנון האירוע, באיזה שעה ביום באיזה עונה בשנה שנדע להתאים את עצמנו מבחינה לוגיסטית לאירוע המתבקש שלנו, אירוע בטבע דורש השקעה ותשומת לב לפרטים הקטנים שיתמזגו עם הטבע ויהפכו את האירוע שלנו לססגוני ולמרגש.

 

התאורה שתסדר לכם אירוע

אחד מהדברים הכי חשובים באירועי חוץ בערב זוהי התאורה, בערב אין הרבה תאורה ולכן חשוב להקפיד על גוונים מסוימים שיתאימו לסוג האירוע שאותו אנו מעוניינים בו, בין אם זאת תאורה עמומה, או תאורה חמה, יש המון דרכים לייצר אווירה ספציפית באירוע והטובה שבהן היא דרך התאורה, אצלנו בא' עד טף נהיה לצידכם בכל צעד וצעד, ועם ניסיון מספר שנים בתחום של תאורה לאירועים, ובאירועי חוץ, לפרטים נוספים, טלפון:  054-6422385.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן