למידה ארגונית כדרך חיים במקום עבודה

0
222
Friends hanging out with each other
Friends hanging out with each other

בשנים האחרונות יותר ויותר ארגונים, חברות ועסקים הבינו שעל מנת למקסם את הרווחים ולמצות את הפוטנציאל של החברה, חשוב להשקיע בהון האנושי הפועל בה. כחלק מההשקעה בצוות החברה, יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לעתודות הניהול ולמנהלים הצעירים אשר נמצאים בתחילת דרכם בכל הנוגע לתפקיד ניהולי, ונתקלים באתגרים שהם לא נתקלו בהם בעבר, הן בהתנהלות מול העובדים שעליהם הם ממונים והן בתפקידיהם החדשים. על מנת להקל על המנהלים החדשים, חשוב להעניק להם את הכלים הנדרשים והמיומנויות החשובות כמו תקשורת בין אישית, ניהול משא ומתן ועוד. פיתוח הדרכה הוא ללא ספק פתרון נהדר בליווי אנשי מקצוע בתחום, אשר יוכל לסייע למנהלים צעירים היכן ניתן לשפר וכיצד לפתח את הכישורים החשובים לניהול כדי שיוכלו לעמוד באתגרים ולהשיג יעדים. אנחנו במרכז גישות בע"מ מלווים ארגונים שונים לפי הצרכים שלהם, ומעבירים קורסים והדרכות רלוונטיות למנהלים ולעובדים, כמו הדרכת מכירות, קורס הכנה לפרישה ועוד.

לשפר את המכירות
על מנת שחברה, ארגון או עסק יממשו את הפוטנציאל הכלכלי והעסקי שלהם, בנוסף לתהליכי ייעול, עליהם לא לוותר על שיפור מערך המכירות. מחלקת המכירות של חברה היא למעשה הלב הפועם שלה, אשר מכניס ומזרים לה כספים חיוניים להמשך פעילותה. המציאות מוכיחה שחברות, ארגונים ובתי עסק רבים מתמודדים עם מחזור מכירות נמוך מהפוטנציאל שלהם באופן סדרתי, וזקוקים להכוונה מקצועית על מנת לשפר את המצב ובהתאם להכניס כסף רב יותר לחברה. סדנת מכירות תקופתית היא ללא ספק הדרך האידיאלית למקד את צוות המכירות בארגון שלכם וכך להגדיל את מערך המכירות. בין אם אנשי המכירות שלכם ותיקים או חדשים, סדנת מכירות מקצועית בה ילמד הצוות טיפים ויקבל כלים להתמודדות עם התנגדויות לקוח או ישפר את התקשורת הבין אישית שלו, היא ללא ספק הבחירה הנכונה גם בעבור החברה, הארגון או בית העסק שלכם.

ללמוד מכל מקום

כיום, אפשר ללמוד מכל מקום מכל מקום כיצד לפתח מיומנויות, ללמוד על מכירות ועל התמודדות עם לקוחות עקשנים, וכמו גם כיצד להעצים את עצמכם ולשפר את מיומנויות הניהול והתקשורת שלכם. קורסים והרצאות שכאלה מתקיימים לנוחותכם גם בזום ולא רק בצורה פרונטלית. כך תוכלו להתכנס בחדר הישיבות בחברה או בארגון, כמו גם תוכלו להשתתף מהבית וליהנות משמיעת הרצאות בזום. מרכז גישות בע"מ מנחיל ידע רב וכלים חשובים לניהול של כל ארגון גם בקורסים והרצאות אונליין.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן